(Фото) Флавио Бриаторе во нова врска со 24 годишeн топ модел

Италијанскиот милионер и поранешен шеф на тимот „Рено“ во Формула 1, Флавио Бриаторе, повторно се заљуби во трипати помлада девојка од него, супермоделот Марија Лудовицо. …

(Фото) Флавио Бриаторе во нова врска со 24 годишeн топ модел Прочитај повеќе »