Ја продал медалјата од Светското клупско првенство против Ливерпул за да купи дрога

Поранешниот голман на бразилскиот фудбалски клуб Сао Паоло, Флавио Донизете, открил дека ја продал медалјата која ја освоил од Светското клупско првенство против Ливерпул во …

Ја продал медалјата од Светското клупско првенство против Ливерпул за да купи дрога Прочитај повеќе »