Флеш

Глумецот Езра Милер од „Лига на правдата“ е обвинет за провала

Глумецот Езра Милер е обвинет дека провалил во семејната куќа во Вермнот, каде и самиот има имот. Во полицискиот извештај пишува дека полицијата добила дојава …

Глумецот Езра Милер од „Лига на правдата“ е обвинет за провала Прочитај повеќе »

(Видео) Мајкл Китон по 30 години пак ќе го глуми Бетмен

Седумдесетгодишниот глумец Мајкл Китон по 30 години повторно ќе биде во улогата на суперхеројот Бетмен, во филмот The Flash, кој во моментов се снима. Китон …

(Видео) Мајкл Китон по 30 години пак ќе го глуми Бетмен Прочитај повеќе »

Scroll to Top