Бобан Цаневски сними нова балада

Фолк пејачот Бобан Цаневски, во соработка со „Арт продукција“ деновиве сними спот за баладата „Љубов забранета“. „Спотот се снимаше во еден скопски клуб со повеќемина …

Бобан Цаневски сними нова балада Прочитај повеќе »