Осумнаесетгодишна манекенка пронајдена мртва во стан на лекар

Осумнаесетгодишната манекенка Олја Лангил била пронајдена мртва во креветот на 41-годишниот лекар Навал Парих. Како што пренесува полицијата, причината за смртта била предозирање со екстази и …

Осумнаесетгодишна манекенка пронајдена мртва во стан на лекар Прочитај повеќе »