(Видео) Музичко шоу на Гавазова со „Фортуна Бенд“

Фолк-пејачката Сузана Гавазова сними музичко шоу со „Фортуна Бенд“. Во шоуто со македонските фолк ѕвезди Спасен Сиљановски и Стојне Николова ги испеаа некои од традиционалните …

(Видео) Музичко шоу на Гавазова со „Фортуна Бенд“ Прочитај повеќе »