фотографијата

Направила фотографија од кралското семејство која сега ја продава за 10.000 евра

Карен Анвил, мајка на седумнаесетгодишната Рејчел од Велика Британија, ја искористила можноста и ги фотографирала двете млади кралски двојки за време на божиќната миса. На …

Направила фотографија од кралското семејство која сега ја продава за 10.000 евра Прочитај повеќе »

(ФОТО) Препознавате ли која македонска пејачка е на фотографијата?

Таа е една од најубавите и најзгодните пејачки во Македонија, пејачката на Фејсбук објави фотографија со нејзината мајка, направена пред повеќе од две децении, а како …

(ФОТО) Препознавате ли која македонска пејачка е на фотографијата? Прочитај повеќе »

Scroll to Top