(ФОТО) Препознавате ли која македонска пејачка е на фотографијата?

By

Таа е една од најубавите и најзгодните пејачки во Македонија, пејачката на Фејсбук објави фотографија со нејзината мајка, направена пред повеќе од две децении, а како дете била преслатко девојче.

Денес ја препознаваме по русата коса, видете како Викторија Лоба изгледала како дете.

Ќе ви се допадне

AniWatch anime sites: Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 12

AnimeFreak my hero academia season 4 animefreak: Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full