Лила се замислува Бијонсе

Водителката Лила Филиповска си објави фотографија на својот инстаграм-профил на која сама се споредува со светската ѕвезда Бијонсе. Монтирала две фотографии – на едната е …

Лила се замислува Бијонсе Прочитај повеќе »