фотосесија

Пред да им се рoди синот, Таско и сопругата Таша направија фотосесија

Музичарот Христијан Тасковски – Таско објави фотосесија на неговиот Инстаграм профил како позира со неговата бремена сопруга. Таско кој наскоро ќе стане татко во описот …

Пред да им се рoди синот, Таско и сопругата Таша направија фотосесија Прочитај повеќе »

(Фото) Лила „падна“ на британски манекен

Познатата водителка Лила Филиповска за малку ќе паднеше додека снимаше фотосесија со британскиот модел Пол Коли. За снимањето беше облечена во црн корсет од тантела …

(Фото) Лила „падна“ на британски манекен Прочитај повеќе »

Џенифер Лоренс заштитно лице на „Диор“

Актерката Џенифер Лоренс ја обнови соработката со модниот бренд „Диор“ и ја промовира нивната есенска колекција. Фотосесијата е снимена, а во центарот на вниманието на колекцијата …

Џенифер Лоренс заштитно лице на „Диор“ Прочитај повеќе »

(Галерија) Како изгледаат жените кога доживуваат оргазам

Бразилскиот фотограф Марко Алберти фотографирал жени пред, за време на оргазам и веднаш потоа. Тој од фотографиите направил изложба со порака дека треба да се …

(Галерија) Како изгледаат жените кога доживуваат оргазам Прочитај повеќе »

Роналдо во заедничка фотосесија со својот син

Кристијано Роналдо често изјавува дека неговиот најстар син Кристијано Џуниор оди по неговите стапки и дека е горд татко. Неодамна фудбалерот и неговиотседумгодишен син се …

Роналдо во заедничка фотосесија со својот син Прочитај повеќе »

Бугарската пејачка Галена ја имитира Елена Велевска

Фолк-пејалката Елена Велевска ѝ послужи како инспирација на младата бугарска пејачка Галена. Бугарката на своите профили на социјалните медиуми објави фотографија слична на онаа што …

Бугарската пејачка Галена ја имитира Елена Велевска Прочитај повеќе »

Scroll to Top