(Видео) Фудбалер нокаутираше тренер за време на натпревар

Фудбалерот на Ајнтрахт Франкфурт Давид Абрахам го нокаутираше тренерот Фрајбург Кристијан Страјх. Абрахам ги загуби нервите во судиското надополнување и додека трчаше по топката, со …

(Видео) Фудбалер нокаутираше тренер за време на натпревар Прочитај повеќе »