(Фото) Берлускони има нова девојка

Поранешниот италијански премиер Силвио Берлускони има нова девојка, пишуваат италијанските таблоиди. Берлускони кој е познат по „бунга, бунга“ вечерите со млади девојки изјави дека и …

(Фото) Берлускони има нова девојка Прочитај повеќе »