Исчезна поранешен фудбалер на Виљареал

Поранешниот фудбалер на Виљареал, Франко Акоста исчезнал во Уругвај, пренесуваат тамошните медиуми. Последен пат бил виден со неговиот брат, кога се обидувале да преминат преку …

Исчезна поранешен фудбалер на Виљареал Прочитај повеќе »