На Мекдорманд ѝ го украле оскарот веднаш откако го освои

Актерката Франсис Мекдорманд ноќта на доделувањето на „Оскарите“ ја мина во солзи затоа што нејзината престижна статуа заврши во рацете на крадец. Холивудската ѕвезда ја …

На Мекдорманд ѝ го украле оскарот веднаш откако го освои Прочитај повеќе »