(Фото) Селма Хаек ужива во Грција со сопругот

Атрактивната глумица Селма Хаек летово го минува во Грција, заедно со нејзиниот сопруг милијардерот Франсоа Анри-Пинот. Таа објави неколку фотографии на социјалните мрежи, на кои …

(Фото) Селма Хаек ужива во Грција со сопругот Прочитај повеќе »