фризури

Фризури кои ќе бидат во мода во 2024 година: Модерни и заводливи

Доколку ги следите модните трендови кога се во прашање фризурите и сакате промени, обрнете внимание на фризурите кои ќе бидат во мода во 2024 година. …

Фризури кои ќе бидат во мода во 2024 година: Модерни и заводливи Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Стилист секој ден и прави различни фризури на сопругата

Мет Фугати е познат стилист во Холивуд кој редовно е задолжен за фризурите на познатите ѕвезди. Тој заедно со својата девојка одлучиле да направат мал …

(ВИДЕО) Стилист секој ден и прави различни фризури на сопругата Прочитај повеќе »

ЗА МАЖИ СО СТИЛ: Оваа фризура е број еден за ова лето!

Наспроти класичните машки фризури кои никогаш не излегуваат од мода, Репортер.мк ви ја претставува најбараната фризура која мажите најчесто ја бараат од својот фризер. Името …

ЗА МАЖИ СО СТИЛ: Оваа фризура е број еден за ова лето! Прочитај повеќе »

Scroll to Top