Домашен сладолед од ф’стаци

За овој сладолед велат дека е омилен десерт на Владимир Путин. Потребни состојки: 3 жолчки 500 мл слатка павлака 125 гр ф%стаци без лушпа 75 …

Домашен сладолед од ф’стаци Прочитај повеќе »