(ФОТО) Кајди Клум има 16 години помлад дечко

Четириесет и четири годишната манекенка Хајди Клум е фотографирана со младиот музичар Том Каулиц, па започнаа и шпекулациите дека таа сепак ја пронашла својата среќа. …

(ФОТО) Кајди Клум има 16 години помлад дечко Прочитај повеќе »