(Видео) Мекгрегор го иницирал конфликтот по мечот со Хабиб

Нова снимка го открива моментот по кој настана вистински хаос по боксерскиот меч во Лас Вегас УФЦ кој се одвиваше меѓу Хабиб Нурмагомедов и Конор …

(Видео) Мекгрегор го иницирал конфликтот по мечот со Хабиб Прочитај повеќе »