(Видео) Улични кучиња нападнаа четиригодишно дете во Индија, властите без решение за деценискиот проблем

Кучиња скитници нападнаа четиригодишно дете во градот Хајдерабад во Индија. Инцидентот се случил во февруари, а видеото кое било снимено од една од безбедносните камери …

(Видео) Улични кучиња нападнаа четиригодишно дете во Индија, властите без решение за деценискиот проблем Прочитај повеќе »