(Видео) Пијан маж ја фаќа пејачката па изби тепачка на сцена

Пијан маж почнал да ја фаќа мексиканската пејачка Хајди Инфанте, внуката на познатио мексикански глумец Педро Инфанте, додека настапувала на сцена на една забава. Напаѓачот …

(Видео) Пијан маж ја фаќа пејачката па изби тепачка на сцена Прочитај повеќе »