(Фото) Џастин и Хејли Бибер славеа годишница од брак

Џастин и Хејли Бибер прославија 4 години брак. Парот тајно се венча во септември 2018 година. Канадскиот пејач сподели црно-бело селфи на кое тој и неговата …

(Фото) Џастин и Хејли Бибер славеа годишница од брак Прочитај повеќе »