Хаселхоф и Хајли сакаат секоја година да ги обновуваат заветите

Актерот Дејвид Хаселхоф (66) во јуни ги повторија заветите со манекенката и асистентка за продажба Хајли Робертс (39). Ѕвездата од серијата „Baywatch“ направи интимна церемонија …

Хаселхоф и Хајли сакаат секоја година да ги обновуваат заветите Прочитај повеќе »