Ѕвездата од шоуто на „Нетфликс“ изненадувачки почина на 22 години

Хана Кимура, ѕвездата од популарното јапонско реално шоу Terrace House, кое се емтива на „Нетфликс“, изненадувачки почина на 22 години. Веста за нејзината смрт, ја …

Ѕвездата од шоуто на „Нетфликс“ изненадувачки почина на 22 години Прочитај повеќе »