(Фото) Синот на Бекам фатил девојка која личи на мајка му

Бруклин Бекам најстариот син на поранешниот фудбалер Дејвид Бекам, од неодамна е во врска со Хана Крост, која според коментарите на неговите фанови, многу личи …

(Фото) Синот на Бекам фатил девојка која личи на мајка му Прочитај повеќе »