(Фото) Бред Пит се вљуби во турска актерка

Холивудскиот актер Бред Пит е заљубен во неговата колешка од Турција, Ханде Ерчел. Станува збор за 26-годишна девојка, позната по нејзината улога во серијата „Црниот …

(Фото) Бред Пит се вљуби во турска актерка Прочитај повеќе »