(ФОТО) Кејт Хадсон „фраерски“ го исмеа Доналд Трамп на Инстаграм

Доналд Трамп повторно е главна „зафрканција“ на интернет мрежите, откако неговиот директор за комуникации, Антони Скарамучи, си замина од тоа место, по двенеделна служба, а …

(ФОТО) Кејт Хадсон „фраерски“ го исмеа Доналд Трамп на Инстаграм Прочитај повеќе »