Хантер Бајден

Синот на претседателот на САД вели дека руски дилери му го украле лаптопот со снимките на кои имал секс

Синот на претседателот на САД, Џо Бајден, Хантер, тврди дека руски дилери на дрога му го украле лаптопот на кој се наоѓале неговите снимки на …

Синот на претседателот на САД вели дека руски дилери му го украле лаптопот со снимките на кои имал секс Прочитај повеќе »

(Видео) Секс скандал ја тресе Америка: Објавени фотографии од синот на Бајден со две голи жени и куче

Синот на американскиот претседател е тема на сите американски медиуми поради наводната секс снимка која исплива во јавноста. Две популарни емисии на Фокс њуз објавија експлицитни фотографии од наводната …

(Видео) Секс скандал ја тресе Америка: Објавени фотографии од синот на Бајден со две голи жени и куче Прочитај повеќе »

(Видео) Телевизијата „Фокс њуз“ објави видеа од синот на Џо Бајден со проститутки

Во две ударни емисии телевизиската мрежа „Фокс њуз“ во четвртокот вечерта објави експлицитни фотографии и видеа од синот на американскиот претседател Џо Бајден, Хантер, како …

(Видео) Телевизијата „Фокс њуз“ објави видеа од синот на Џо Бајден со проститутки Прочитај повеќе »

ДЕА имала докази против синот на Бајден уште во февруари

Според пишувањата и извештаите на „НБЦ њуз“, Американската управа за борба против дрогата (ДЕА) имала документи и докази против синот на американскиот кандидат за претседател, …

ДЕА имала докази против синот на Бајден уште во февруари Прочитај повеќе »

Партнерот на Вук Јеремиќ е шеф на кинеските шпиони, обвинува синот на Џо Бајден

Хантер Бајден, синот на американскиот кандидат за претседател на САД, Џо Бајден, го нарече кинескиот бизнисмен Патрик Хо шеф на кинеските шпиони. Хо, кој е …

Партнерот на Вук Јеремиќ е шеф на кинеските шпиони, обвинува синот на Џо Бајден Прочитај повеќе »

Татко на педофил јуриша кон претседателското место во Белата куќа, обвинува Руди Џулијани

Адвокатот на американскиот претседател Доналд Трамп, Руди Џулијани, изјавил дека на лаптопот на синот на американскиот претседателски кандидат Џо Бајден биле пронајдени непристојни фотографии од …

Татко на педофил јуриша кон претседателското место во Белата куќа, обвинува Руди Џулијани Прочитај повеќе »

(Видео) „Њујорк пост“ објави тајни имејлови кои ја откриваат целата корупција на семејството Бајден

Американскиот весник „Њујорк пост“ објави тајни преписки кои ја откриваат целата корупција на семејството на демократскиот кандидат за претседател, Џо Бајден. Весникот пишува дека Хантер …

(Видео) „Њујорк пост“ објави тајни имејлови кои ја откриваат целата корупција на семејството Бајден Прочитај повеќе »

Републиканците го обвинија синот на Џо Бајден дека примал пари од моќна Русинка

Новиот извештај на Републиканците од Сенатот потврдува дека синот на демократскиот кандидат за американски претседател,Џо Бајден, Хантер Бајден, примил 3,5 милиони долари од богатата сопруга …

Републиканците го обвинија синот на Џо Бајден дека примал пари од моќна Русинка Прочитај повеќе »

Scroll to Top