(Видео) Секс скандал ја тресе Америка: Објавени фотографии од синот на Бајден со две голи жени и куче

By

Синот на американскиот претседател е тема на сите американски медиуми поради наводната секс снимка која исплива во јавноста.

Две популарни емисии на Фокс њуз објавија експлицитни фотографии од наводната секс снимка на Хантер Бајден, синот на претседателот Џо Бајден.

На првата фотографија наводно е прикажан Хантер како лежи на грб додека две голи жени седат на него, а на креветот има и куче. На другата објавена фотографија се гледа Хантер како влече жена за коса.

Хантер Бајден во својата книга на 255 страници ракажува за својата зависност од дрога и алкохол, но и за трагедиите кои му се случиле, смртта на мајка му и брат му.

Тој во книгата пишува дека првпат пробал алкохол на 8 години, за време на прославата на неговиот татко за победата на изборите за Сенатот. Првпат се опил на 14 години, а за време на студиите на Џорџтаун и Јејл воопшто не бил трезен.

Се пријавил на рехабилитација кога веќе станал татко на три деца, но сепак се вратил на зависноста.

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime official site: Watch High School DxD Episode 2 (https://kissanimeonline.com/m/2DK/ep-2)

GoGoAnime classroom of the elite gogoanime: The Seven Deadly Sins (https://gogoanime.be/m/xga) Episode 24