Вил Смит јавно се пошегува со Хали Бери

Актерот Вил Смит (49) вчера се пошегува на сметка на својата колешка Хали Бери праќајќи ѝ на „Инстаграм“ смешна фотографија од нив двајца. Вил Смит …

Вил Смит јавно се пошегува со Хали Бери Прочитај повеќе »