Кејт Мидлтон го сакала Хари, па завршила со Вилијам

Британските медиуми наголемо пишуваат за љубовната животна патека на војвотката Кејт Мидлтон и животот што го имала пред да биде со својот сопруг, принцот Вилијам. …

Кејт Мидлтон го сакала Хари, па завршила со Вилијам Прочитај повеќе »