Ќе се снима филм за секс скандалот со Харви Вајнстин

Драмата зад сцената за тоа како „Њујорк тајмс“ ја разоткри приказната за обвинувањата на моќниот холивудски продуцент Харви Вајнштајн за сексуално злоставување ќе биде реализирана …

Ќе се снима филм за секс скандалот со Харви Вајнстин Прочитај повеќе »