(Видео) Полицајци во Њујорк спасија маж што заглави на шините пред да помине воз

Полицијата на Њујорк објави видео на кое се гледаат двајца службеници како спасија маж кој беше заглавен на шините во подземната железница во Харлем, во …

(Видео) Полицајци во Њујорк спасија маж што заглави на шините пред да помине воз Прочитај повеќе »