Харви Вајнстајн

Агентите на израелската компанија „Црна Коцка“ биле ангажирани да шпионираат за Клинтон, Обама и Вајнстајн

Приватната израелска компанија „Црна коцка“ е агенција која се занимава со давање совети на меѓународни познати лица, кои се соочуваат со ризични ситуации и на …

Агентите на израелската компанија „Црна Коцка“ биле ангажирани да шпионираат за Клинтон, Обама и Вајнстајн Прочитај повеќе »

(Фото) Харви Вајнстајн со помагало се појави пред судот во Њујорк

Познатиот холивудски продуцент Харви Вајнстајн, денес пред судот се појави со помагало. Тој смета дека ако пред судијата се појави како хендикепиран, ќе добие помала …

(Фото) Харви Вајнстајн со помагало се појави пред судот во Њујорк Прочитај повеќе »

Џиџи Хадид сака да биде во поротата за судењето на Вајнстајн

Светскиот модел Џиџи Хадид сака да биде во поротата за судењето на познатиот холивудски продуцент Харви Вајнстајн. Таа вели дека добила повик и се појавила …

Џиџи Хадид сака да биде во поротата за судењето на Вајнстајн Прочитај повеќе »

Кевин Спејси ослободен од обвиненијата за сексуален напад врз малолетник

Актерот Кевин Спејси беше ослободен од сите обвиненија за сексуален напад на 18 годишник во бар во Нантуцкет, пренесува „Си-Ен-Ен“. До отфрлање на случајот дошло …

Кевин Спејси ослободен од обвиненијата за сексуален напад врз малолетник Прочитај повеќе »

Scroll to Top