хедер локлир

Хедер Локлир повторно задржана на психијатрија

Холивудската глумица Хедер Локлир повторно доживеала психички слом, па е задржана на психијатриско лекување, пишува „Дејли мејл“. Таа повторно се скарала со нејзиното момче Крис Хеисер, …

Хедер Локлир повторно задржана на психијатрија Прочитај повеќе »

Хедер Локлир пробала да се самоубие

Американската глумица Хедер Локлир се обидела да се самоубие, пишува американскиот таблоид Ти-ем-зи. Според нив, член на нејзиното семејство повикал помош бидејќи ѕвездата на „Династија“ …

Хедер Локлир пробала да се самоубие Прочитај повеќе »

Scroll to Top