Хедер Локлир уапсена оти го тепала партнерот

Американската актерка Хедер Локлир, позната по улогите во сапуниците „Династија” и „Мелроуз плејс” е уапсена викендов поради семејно насилство и спротивставување на полицијата во својот …

Хедер Локлир уапсена оти го тепала партнерот Прочитај повеќе »