Хефнер

Плејбој зајчица призна дека имала секс со Трамп додека Меланија била трудна

Карен Макдугал (46), поранешната Плејбој зајчица, која тврди дека во текот на 2006 година, била 10 месеци во врска со Доналд Трамп, откри нови детали …

Плејбој зајчица призна дека имала секс со Трамп додека Меланија била трудна Прочитај повеќе »

Хју Хефнер погребан покрај Мерилин Монро

На последното испраќање на Хефнер не присуствуваше ниту една убавица со која го основаше „Плејбој“ во изминатите децении. Легендарниот основач на „Плејбој“, Хју Хефнер, е …

Хју Хефнер погребан покрај Мерилин Монро Прочитај повеќе »

Хју Хефнер ја купи вилата „Плејбој “ за милион долари, а ја продаде за 100 милиони

Хефнер живееше во вилата што ја купи пред 46 години за само еден милион долари. Откако на 91-годишна возраст во Лос Анџелес почина основачот на …

Хју Хефнер ја купи вилата „Плејбој “ за милион долари, а ја продаде за 100 милиони Прочитај повеќе »

Scroll to Top