Хејли Атвел

Том Круз e заљубен во дваесет години помладата колешка од „Невозможна мисија“

Холивудскиот актер Том Круз е заљубен во неговата колешка Хејли Атвел, со која заедно глуми во „Невозможна мисија 7“ . Медиумите пишуваат дека двајцата се …

Том Круз e заљубен во дваесет години помладата колешка од „Невозможна мисија“ Прочитај повеќе »

Новата девојка на Том Круз е иста како Кејти Холмс

Том Круз ја одбрал неговата колешка од „Невозможна мисија“, Хејли Атвел, за девојка, затоа што таа неодоливо потсетува на неговата поранешна сопруга Кејти Холмс, открива …

Новата девојка на Том Круз е иста како Кејти Холмс Прочитај повеќе »

Scroll to Top