Хејли Бибер имала мозочен удар

Сопругата на канадскиот пејач Џастин Бибер, Хејли минатата недела била итно хоспитализирана поради мозочен удар кој го добила како резултат на згрутчување на крвта во …

Хејли Бибер имала мозочен удар Прочитај повеќе »