Сопругата на Џастин Бибер се закани дека ќе ја „убие“ Селена Гомез

Манкенката Хејли Болдвин ѝ се заканила на американската пејачка Селена Гомез дека ќе ја „убие“ откако американската пејачка му ја посвети последната песна на нејзиниот …

Сопругата на Џастин Бибер се закани дека ќе ја „убие“ Селена Гомез Прочитај повеќе »