Сопругата на Џастин Бибер се закани дека ќе ја „убие“ Селена Гомез

By

Манкенката Хејли Болдвин ѝ се заканила на американската пејачка Селена Гомез дека ќе ја „убие“ откако американската пејачка му ја посвети последната песна на нејзиниот сопруг Џастин Бибер.

Болдвин со песната „Ќе те убијам“ од Самер Волкер ѝ пратила јасна порака на поранешната на Бибер. Заканите на интернет почнале откако Гомез претходно својата последна песна Lose You To Love Me му ја посвети на канадскиот пејач. Таа сè уште го нема преболено поранешното момче, пренесуваат светските медиуми.

Гомез падна во тешка депресија кога дозна за венчавката меѓу Бибер и Гомез. Еден период беше и хоспитализирана.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ќе ви се допадне