Социјалните мрежи се голма лага: Како навистина изгледаат „совршените“ фотки на инстаграм

Не е тајна дека социјалните мрежи даваат прилично изобличен поглед на реалноста, бидејќи повеќето од нив споделуваат само највозбудливи и најгламурозни делови од нивните животи. …

Социјалните мрежи се голма лага: Како навистина изгледаат „совршените“ фотки на инстаграм Прочитај повеќе »