Хелена Сегер

(Видео) Сопругата на Ибрахимовиќ згодна во златен мини фустан на премиерата на неговиот прв филм

Златан Ибрахимовиќ се појави на премиерата на филмот „Астерикс и Обеликс: средното кралство“ во Франција.  Фудбалерот на Милан на црвениот тепих дојде со сопругата Хелена …

(Видео) Сопругата на Ибрахимовиќ згодна во златен мини фустан на премиерата на неговиот прв филм Прочитај повеќе »

Видов голем нос и златен часовник на раката – првата средба на Ибрахимовиќ и Хелена Сегер била на паркинг

Сопругата на познатиот шведски фудбалер  со босанско потекло Златан Ибрахимовиќ, Хелена Сегер поранешен модел и бизнисменка ретко се појавува во јавноста. Таа има 51 година …

Видов голем нос и златен часовник на раката – првата средба на Ибрахимовиќ и Хелена Сегер била на паркинг Прочитај повеќе »

Сопругата на Ибрахимовиќ ќе одлучи во кој клуб ќе игра

Познатиот весник „Газета дела спорт“, тврди дека сопругата на Златан Ибрахимовиќ, Хелена Сегер, ќе одлучи во кој клуб ќе игра понатаму. Одлуката треба да ја донесе во …

Сопругата на Ибрахимовиќ ќе одлучи во кој клуб ќе игра Прочитај повеќе »

Ме заглави со „ферарито“, лута викав по него: сопругата на Ибрахимовиќ раскажа како се запознале

Сопругата на еден од најдобрите фудбалери на светот Златан Ибрахимовиќ, Хелена Сегер, не личи на класичните жени на фудбалери кои секојдневно можат да се видат …

Ме заглави со „ферарито“, лута викав по него: сопругата на Ибрахимовиќ раскажа како се запознале Прочитај повеќе »

(Фото) Ибрахимовиќ лудо вљубен во својата 11 години постара сопруга Хелена

Поранешниот шведски фудбалер Златан Ибрахимовиќ вели дека е лудо вљубен во неговата сопруга Хелена Сегер, која е 11 години постара од него. „Како тоа мислите …

(Фото) Ибрахимовиќ лудо вљубен во својата 11 години постара сопруга Хелена Прочитај повеќе »

Scroll to Top