Играч на ПСЖ потрошил 5.000 евра за да ја исфрли бившата од реално шоу

Поранешниот фудбалер на Реал Мадрид, Хесе Родригес, на СМС пораки потрошил 5.000 евра, само да ја елиминира од реалното шоу „Големиот брат“, својата поранешна девојка Аура Руис. …

Играч на ПСЖ потрошил 5.000 евра за да ја исфрли бившата од реално шоу Прочитај повеќе »