(Видео) Тепачка, крвави глави, црвени картони на фудбалски меч

Фудбалерите на Валенсија успеаа да се изборат за полуфинале во Кралскиот куп, со победата над Хетафе од 3:1. Сепак мечот ќе остане запаметен по тепачката …

(Видео) Тепачка, крвави глави, црвени картони на фудбалски меч Прочитај повеќе »