(Фото) Хилари Клинтон со стари фотографии од Белата куќа го честиташе Божиќ

Поранешната прва дама на САД Хилари Клинтон и овој Божиќ како и претходниот на Американците им ги честиташе божиќните празници, со стари фотографии од Белата …

(Фото) Хилари Клинтон со стари фотографии од Белата куќа го честиташе Божиќ Прочитај повеќе »