хилари свонк

Фотографијата на која Хилари Свонк бремена и гола позира, собра 110.000 лајкови

Холивудската актерка Хилари Свонк, која неодамна роди близнаци, на својот инстаграм-профил објави фотографија од нејзината бременост на која позира без облека гушкајќи си го трудничкиот …

Фотографијата на која Хилари Свонк бремена и гола позира, собра 110.000 лајкови Прочитај повеќе »

Оскаровката Хилари Свонк на 48 години роди близнаци

Глумицата и Оскаровка Хилари Свонк роди близнаци. Убавата вест ја сподели на „Инстаграм“ со заедничка фотографија. „Не беше лесно, но вредеше. Среќен Велигден, ви се …

Оскаровката Хилари Свонк на 48 години роди близнаци Прочитај повеќе »

Scroll to Top