Хилари Свонк се омажи во шума

By

Оскаровката Хилари Свонк се омажи за претприемачот Филип Шнајдер на тајна церемонија во резерватот Санта Луција во Калифорнија. Тие разменија завети во шума, а потоа организираа мала вечера за дваесетина пријатели.

44-годишната актерка носеше едноставен фустан од тантела и циркони, со превез од 6 метри и чевли на Кристијан Лобутин.  До олтарот ја испрати татко ѝ, заради кого актерката пред неколку години ја прекина актерската кариера, откако дозна дека има рак на белите дробови, па се грижеше за него. Старосватица на свадбата беше глумицата Маришка Харгитеј.

Хилари и Филип ја почнаа врската во 2016 година, откако глумицата ја прекина врската со тенисерот Рубен Торес.

 

Ќе ви се допадне

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch anime online for free at AnimeTV chiang anime tv

Watch Mob Psycho 100 II (Dub) Episode 13

Kcn binhduong: https://kcn.binhduong.gov.vn/hethongvanban/Lists/HoiDapCongDan/DispForm.aspx?ItemID=1209

Longisland: https://www.longisland.com/profile/gogoanimelol