Хилтон

Парис Хилтон има целосно нова фризура, изгледа поженствено

Најбогатата наследничка на светот, 37 годишната Парис Хилтон, отсекогаш носела имиџ на препознатлива долгокоса русокоса, но како што стојат работите, веридбата и плнирањето да се …

Парис Хилтон има целосно нова фризура, изгледа поженствено Прочитај повеќе »

Парис Хилтон гола најави дека е подготвена да се венча

Богатата наследничка Парис Хилтон неодамна објави романтична свршувачка со актерот Крис Зилкa, а се чини дека е возбудена поради скорешната венчавка. Парис на „Инстаграм“ ги …

Парис Хилтон гола најави дека е подготвена да се венча Прочитај повеќе »

Scroll to Top