Парис Хилтон има целосно нова фризура, изгледа поженствено

By

Најбогатата наследничка на светот, 37 годишната Парис Хилтон, отсекогаш носела имиџ на препознатлива долгокоса русокоса, но како што стојат работите, веридбата и плнирањето да се мажи, направија да стане посериозна, па дури и кога е во прашање фризурата.

Парис пред неколку дена ја промени фризурата, а промената е повеќе од очигледна. Својата долга коса ја скратила до рамењата, а се одлучила и за нешто потемна нијанса на плавата.

Ќе ви се допадне